Życzenia świąteczne

Szanowni Państwo,

Życzę Państwu pięknych, pełnych radości, miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

Niechaj ten cudowny czas przyniesie Państwu tak bardzo potrzebny odpoczynek, nowy zapas energii i optymizmu.

Oby nadchodzący Nowy, 2020 Rok obdarzył Państwa zdrowiem i wszelką pomyślnością.

Dzięki Państwa zaufaniu pełnię zaszczytną funkcję Posła do Parlamentu Europejskiego.  Traktuję to jako bardzo poważne zobowiązanie i pragnę w tej nowej roli jak najlepiej służyć naszemu regionowi i krajowi.

Pragnę wykorzystać moją wiedzę i dotychczasowe doświadczenie angażując się w kwestie polityki społecznej, zatrudnienia, działań na rzecz seniorów, osób młodych a także osób z niepełnosprawnościami. Dlatego zostałem członkiem Komisji Zatrudnienia i Spraw Społecznych, a także Komisji Petycji, która odpowiada bezpośrednio na skargi obywateli. Moim priorytetem jest zapewnienie, aby nowy wieloletni budżet Unii Europejskiej wspierał dynamiczny rozwój gospodarczy i społeczny Polski, przyczyniając się do poprawy jakości życia obywateli.

Zdrowie stanowi jedną z największych wartości, dlatego też aktywnie angażuję się w działania Parlamentu Europejskiego w dziedzinie zdrowia, w szczególności chorób nowotworowych, neurologicznych i psychicznych.

Wspieram i propaguję inicjatywy na rzecz poszanowania środowiska, redukcji ilości śmieci i kreatywnego recyklingu.

Jako członek delegacji współpracy z Ukrainą działam na rzecz dalszej integracji tego strategicznego partnera z Unią Europejską.

Ważnym priorytetem jest dla mnie także promowanie naszego pięknego regionu, jego różnorodności, walorów turystycznych i kulturowych, potencjału niezwykłych ludzi, którzy go zamieszkują.

Państwa opinie i sugestie są dla mnie kluczowe.

Dlatego liczę na dalszą, bliską współpracę z Państwem w nadchodzącym Nowym Roku .

Wierzę, że przed nami wiele udanych, wspólnych przedsięwzięć.

Zapraszam do kontaktu – Jarosław Duda